از چه روش هایی می توان اقدام به تهیه و خرید سی پی کالاف دیوتی نمود؟

خرید سی پی کالاف دیوتی

سی پی در بازی کالاف دیوتی یک ارز رایج است که به واسطه آن می توانید به دست آورد های بی نظیری دسترسی داشته باشید. از این رو در این مقاله می خواهیم اطلاعات کامل تری در خصوص سی پی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا به این واسطه بتوانید حداکثر استفاده لازم را از این ارز داشته باشید. البته یکی از دغدغه های اصلی گیمر های بازی کالاف دیوتی موبایل تهیه و خرید سی پی است که به صورت مفصل در این بخش به معرفی و بررسی آن می پردازیم.

آشنایی با ارز سی پی – سی پی کالاف دیوتی چیست؟

بازی کالاف دیوتی موبایل که توسط  TiMi Studios ساخته و اکتیویژن آن را برای نسخه های اندروید و IOS منتشر کرده است، یک شاهکار بی نظیر در عرصه بازی های موبایلی است که می توانید اوج هیجان و لذت را در این بازی تجربه کنید.

اکثر بازی های موبایل دارای پرداخت درون برنامه ای هستند که به واسطه آن می توانید از خود فروشگاه موجود در بازی اقدام به تهیه و خرید امکانات بازی کنید، از این رو اسامی مختلف و متنوع ای بر روی پول هایی که در بازی وجود دارد، نام گذاری می شود.

در بازی کالاف دیوتی، نام سی پی یا CP را به شدت خواهید شنید که در واقع همان ارز رایجی است که به واسطه آن می توانید به صورت دلاری از فروشگاه بازی، امکانات قابل توجه ای را دریافت کنید.

بنابراین تا به این لحظه متوجه شدیم که بازی کالاف دیوتی، ارزی رایج به نام سی پی دارد که با استفاده از آن می توانید به امکانات منحصر به فردی که در بازی وجود دارد در مقایسه با حالت طبیعی و عادی بازی، به دست آورید.

آشنایی با برخی از ویژگی های مهم و کاربردی تهیه سی پی

شما در حین فرایند بازی می توانید از روش های رایگان اقدام به جمع آوری سی پی کنید که معرفی آن ها در این مقاله نمی گنجد اما بدانید که با استفاده از سی پی می توان به سلاح های جدید و به روز بازی، شخصیت ها، لباس، مراحل و… دسترسی کاملی داشته باشید.

این موضوع نشان دهنده این است که سی پی در واقع می تواند ارزش و معیار بازی را به شدت افزایش دهد! به گونه ای که گیمر ها لذت بیشتری را از بازی کسب کنند.

آشنایی با روش های به دست آوردن سی پی در بازی کالاف دیوتی

اگر به دنبال کسب سی پی در بازی کالاف دیوتی هستید باید بدانید که شما می توانید در حالت کلی از دو روش رایگان و پولی اقدام به کسب سی پی کنید که در ادامه به معرفی و بررسی این حالات می پردازیم.

آشنایی با روش رایگان در کسب سی پی کالاف دیوتی

بخش رایگان یکی از بخش های پرکاربرد در بازی کالاف دیوتی است که به واسطه آن می توانید مقدار مناسبی سی پی به دست آورید اما نکته ای که در این بخش وجود دارد، این است که شما از روش رایگان تنها می توانید به مقدار کمی از  سی پی دسترسی داشته باشید که بعضا می تواند زمان بسیار زیادی را از شما بگیرد.

به دلیل این که روش رایگان زمان زیادی را از کاربران می گیرد و در سوی مقابل، مقدار کمی سی پی در اختیار آن ها قرار می دهد از این رو توصیه نمی کنیم که از روش رایگان اقدام به تهیه و خرید سی پی کنید.

آشنایی با روش پولی در کسی سی پی کالاف دیوتی

در مقابل روش رایگان، روش پولی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید در مدت زمان بسیار کمی، هر چه تعداد سی پی نیاز دارید را تهیه کنید از این رو این روش در مقایسه با روش رایگان بسیار مورد استقبال کاربران قرار می گیرد.

اما مشکلی که عموم کاربران ایرانی در هنگام خرید سی پی با آن رو به رو هستند، عدم پرداخت وجه به صورت دلار می باشد چراکه در ایران پرداخت به صورت دلاری امکان پذیر نیست و این فرایند می تواند کمی باعث به دردسر انداختن کاربران شود.

آیا راه حلی برای این کار وجود دارد؟ بله! استفاده از سایت های واسطی که می توانند این فرایند را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند که یکی از معتبر ترین این سایت ها، سایت آسان جم است که به صورت کامل حرفه ای و دقیق می تواند سی پی مورد نیاز شما را برایتان، تهیه کند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید حتما به صفحه ” خرید سی پی کالاف دیوتی آسان جم” نگاهی بیاندازید تا بتوانید درک بهتری از فرایند کار داشته باشید.

اگر به دنبال قیمت دلاری شارژ نمودن حساب خود هستید می توانید علاوه بر سایت آسان جم به سایت های offgamers و us.shop.battle.net مراجعه کنید.

کدام روش برای تهیه سی پی بهتر و سریع تر است؟

ما در موارد فوق به معرفی هر دو روش پرداختیم اما نکته قابل توجه ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ما به دنبال کسب سریع سی پی هستیم تا بتوانیم در مقایسه با رقبای خودمان قوی تر ظاهر شویم، از این رو توصیه می کنیم حتما از روش غیر رایگان و یا پولی استفاده کنید تا در مدت زمان کمتری به مقدار قابل توجه ای سی پی دسترسی داشته باشید.

 البته روش های رایگان نیز می توانند برای شما کارساز باشند اما تهیه آن ها می تواند زمان بسیار زیادی را از شما بگیرد که در مقایسه با روش پولی اصلا انتخاب مناسبی نیست! این که شما از کدام روش استفاده خواهید کرد، کاملا به نظر شخصی شما ارتباط دارد.

masoudfn
ارسال دیدگاه